Туризм

Пошук на сайті

Туристичне обслуговування

Шановні гості Туристичного комплексу "Перший Кордон"!

Завітавши до нас, ви опинитесь у самому серці історичних пам'яток Чигиринщини. Наше розташування дозволяє протягом одного дня здійснити дуже цікавий та пізнавальний екскурсійний тур. Проте, ми радимо вам завітати до нас мінімум на два дні, щоб мати змогу насолодитись якомога більшою кількістю цікавих місць та відпочити в затишку наших вікових сосен. У нас є всі умови для того, щоб ви після виснажливого та змістовного екскурсійного туру якісно та комфортно відпочили!

Ви можете самостійно планувати власну екскурсійну програму. Але в такому випадку ви можете не отримати всієї інформації, яку мають для вас наші екскурсійні гіди. Тож, при бажанні, ви можете звернутися до Адміністратора нашого Комплексу та замовити як окрему послугу - туристичне обслуговування. Ми запропонуємо вам комфортний автобус та найкращих туристичних гідів, які індивідуально для вас розроблять найбільш цікавий екскурсійний маршрут. Умови туристичного обслуговування обговорюються додатково та залежать від багатьох чинників. Зокрема, на вартість впливає кількість бажаючих отримати цю послугу та час, який ви маєте для подорожі.

Якщо ж ви плануєте самостійно подорожувати, пропонуємо вам декілька найбільш популярних маршрутів:

- маршрут №1;

- маршрут №2;

- маршрут №3;

- маршрут №4;

- маршрут №5.

Пам'ятайте, що ми орієнтовані на те, щоб ви отримали максимум задоволення від перебування на "Першому Кордоні"! Тож чекаємо на вашу активність, побажання та пропозиції щодо змісту вашого відпочинку - ми зробимо все від нас залежне, щоб ви повернулись до нас ще та порекомендували нас своїм друзям;)

Велотуризм

 

Наші контакти

Адреса

с. Медведівка Чигиринського району Черкаської області

Координати

30 км від м.Черкаси або 28 км від м.Чигирин (на карті)

Телефон

068 3-92-92-92

Зв'язатися

Room Booking

Thanks for staying with us! Please fill out the form below and our staff will be in contact with your shortly. The see all of our room options please visit the link below.
See All Rooms