Новини Чигиринщини

Пошук на сайті

Четвер, 04 липня 2019 16:25

Поденна програма фестивалю нескореної Nації “Холодний Яр”-2019

5-7 липня 2019 р. в с. Суботів відбудеться п’ятий ювілейний військово-патріотичний фестиваль нескореної Nації “Холодний Яр” .
На сцені фестивалю найгарячіші гурти цього літа: Тінь Сонця / Tin’ Sontsya, KARNA × гуцул-метал × КАРНА, Yurcash / Юркеш, Anatoly Tapolsky, MOTANKA, Сокира Перуна ( Arseni Bilodub), Go-A /official page/ , Вій, КОРАЛЛІ / KORALLI, Zatoczka, Chumatskyi Shlyah / Чумацький Шлях CH.SH., Wahomo, KHORS, Залізний Хрест/Iron Cross_Ukrainian military metal band.
 
5 липня
09:00 – 13:00 – приїзд учасників, таборування в наметовому містечку
13:00 – відкриття першого фестивального дня
13:00 – 19:00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
13:00 – 19:00 – функціонування ярмарки майстрів
13:00 – 18:00 – майстер-класи від майстрів
14:00 – 18:00 – відкриття локації для учасників російсько-української війни
14:00 – 18:00 –дитячий майданчик
13:00 – 18:00 – турнір зі стрільби ім. Мирослава Мисли «Мисливця»
13:00 – 17:40 – гутіркова галявина: Святослав Вакарчук (співак), Сергій Зінченко (письменник), Дмитро Савченко (письменник, видавець), Віктор Сердулець «Яр» (головний командир ВО «Тризуб» ім. С. Бандери), Євген Стеблівський (письменник), перелік доповнюється.
17:40 – 18:20 Перфоманс за проектом Вікторії Романчук «Сторожа»
18:30 – 23:00 – музична частина:
18:30 – 19:00 Wahomo
19:10 – 20:10 MOTANKA
20:20 – 21:20 Go-A /official page/
21:30 – 22:50 Anatoly Tapolsky
23:00 – Показ фільму «Позивний «Бандерас»
 
6 липня
09:00 – молитва за загиблими українськими вояками
09:00 – 18:00 – екскурсії Суботів та околиці
09:00 – руханка
10:00 – відкриття другого фестивального дня (знайомство з програмою на день)
З 10:00 – 18:00 турнір ММА
10:00 – 19:00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
10:00 – 19:00 – функціонування ярмарки майстрів
11:00 – 18:00 – майстер-класи від майстрів
12:00 – 18:00 – гутіркова галявина: Юрій Сиротюк (голова НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень»), Євген Букет (краєзнавець, головний редактор газети «Культура і життя»), Ростислав Мартинюк (журналіст, історик), Василь Шкляр (письменник), Вогнеслав Змійович (засновник «Грального майдану», дослідник української давнини), Володимир В’ятрович (голова Українського інституту національної пам’яті).
13:00 – 18:00–релакс-галявина для учасників російсько-української війни
13:00 – 19:00 – функціонування дитячого майданчику
15:00 – 16:00 – майстер-класи для дітей від Студії козацьких бойових мистецтв «Герць»
18:00 – показовий виступ Студії козацьких бойових мистецтв «Герць»
18:00 – 19:00 фінал турніру ММА, нагородження учасників
19:00 – 23:00 – музична частина
19:00 – 19:30 Залізний Хрест/Iron Cross_Ukrainian military metal band
19:40 – 20:30 Zatoczka
20:40 – 21:20 KHORS
21:30 – 22:10 Сокира Перуна ( Arseni Bilodub )
22:20 – 23:20 KARNA × гуцул-метал × КАРНА
23:30 – Святкування Івана Купала біля ставка
00:30 – Кінопоказ
 
7 липня
09:00 – 14:00 – екскурсії Суботів та околиці
09:00 – руханка
10:00 – відкриття третього фестивального дня (знайомство з програмою на день)
12:00 – 16:00 – локація капеланів
13:00 – 18:00 – релакс-галявина для учасників російсько-української війни
10:00 – 19:00 – функціонування ярмарки майстрів
10:00 – 19:00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
13:00 – 19:00 – функціонування дитячого майданчику
11:00 – 18:00 – майстер-класи від майстрів
11:30 – 17:00 – гутіркова галявина: Оксана Левицька (лекція “Небезпеки пасивного куріння”), Юрій Руф (поет, засновник бренду одягу “ГWear”), Олена Халімон (авторка книги “Люди сірої зони”), Тетяна Ковтунович (Український інститут національної пам’яті, авторка книги “Дівчата зрізають коси”), Віталій Горбуленко (засновник журналу «Вічний Мандрівник»), Євген Карась (лідер руху «С14»), Олег Кузьміних (ветеран російсько-української війни, співзасновник реабілітаційного центру братів Кузьміних), Ольга Чернявська (Екопроект «Україна без сміття»).
17:00 – 23:00 – музична частина:
17:00 – 17:20 Крутий заміс
17:30 – 18:10 КОРАЛЛІ / KORALLI
18:20 – 19:20 Вій
19:30 – 20:30 Yurcash / Юркеш
20:40 – 21:40 Chumatskyi Shlyah / Чумацький Шлях CH.SH.
21:50 – 23:00 Тінь Сонця / Tin’ Sontsya
23:00 – завершальна ватра
 
Без алкоголю;
Без пластику;
Вхід вільний!
 
Ідея Nації кличе в с. Суботів!


Наші контакти

Адреса

с. Медведівка Чигиринського району Черкаської області

Координати

30 км від м.Черкаси або 28 км від м.Чигирин (на карті)

Телефони

066-873-38-99; 098-623-94-77

Зв'язатися

Room Booking

Thanks for staying with us! Please fill out the form below and our staff will be in contact with your shortly. The see all of our room options please visit the link below.
See All Rooms