Золота підкова Черкащини

Пошук на сайті

Золота підкова Черкащини

Славне козаче минуле і значні історичні діячі регіону надихнули екскурсоводів Черкаської області на створення туристичного маршруту "Золота підкова Черкащини": Черкаси-Чигирин-Канів-Корсунь-Умань-Звенигородка-Кам’янка-Тальне.

Черкаси відомі з XIII століття і за час свого існування відіграли певну роль в історії всієї України. Черкаси були осередком формування Козаччини, мешканці міста брали безпосередню участь в Хмельниччині та Коліївщині. Зростання міста, після отримання статусу обласного центру, призвело до перетворення його у великий промисловий центр та головний культурний осередок цілого регіону.

Наступним пунктом туристичного маршруту "Золота підкова Черкащини" є місто Чигирин, де в XVII столітті знаходилася резиденція Богдана Хмельницького. Тепер пам'ятник гетьманові стоїть на Замковій горі, де в музеї його імені представлені деякі з його особистих речей, а також експонати, пов'язані з козаками.

Далі маршрут приведе вас в село Суботів, яке колись належало батьку Хмельницького, Михайлу. У кінці 1640-х років гетьман побудував тут палац-фортецю, який став однією з його резиденцій. І в 1657 році він був похований в Суботові: Ільїнска церква, яку він побудував, стала опочивальнею для гетьмана. Зображення цієї церкви можна побачити на п'ятигривневій банкноті.

Саме біля Суботова розташований туристичний комплекс "Перший Кордон", де ви зможете перепочити та смачно поїсти під час захопливих екскурсійних подорожей. Для ексурсійних груп передбачені комплексні обіди, які можна замовити завчасно заради економії часу. Зручне розташування Комплексу серед найбільш популярних історичних місць Черкащини робить його привабливим для планування відпочинку під час туристичних подорожей. Комплекс пропонує номери різного рівня комфорту з усіма зручностями, є баня та ресторан з літньою терасою. При бажанні, ми готові заповнити ваш вільний час полюванням, рибалкою, прогулянками на конях тощо.

Недалеко від Суботова розташовано село Буда, де росте тисячолітній дуб. Легенда свідчить, що якщо три рази обійти навколо дуба і загадати бажання, воно обов'язково збудеться. Суботів і Буда належать території природного заповідника Холодний Яр, лісовий заповідник площею більше 7000 га.

Черкаська область, передусім, відома як батьківщина українського генія, поета і художника Тараса Шевченка. Він народився тут, в селі Моринці і провів тут своє дитинство. Поет присвятив значну частину своєї роботи цьому регіону. Згідно з його «Заповітом», Тарас Шевченко був похований в Каневі, який став священним для усіх українців. Зараз на вершині пагорба, круті східці приведуть вас до бронзового Кобзаря, який дивиться на Дніпро ... Існує також «Світла кімната Тараса» в Каневі, перший музей, присвячений Шевченку, заснований його друзями і прихильниками в 1884 році. Канів є одним з головних місць в туристичному маршруті «Золота підкова Черкащини».

Іншим пунктом туристичного маршруту "Золота підкова Черкащини" є місто Корсунь-Шевченківський, розташоване в 80 кілометрах від Черкас і датоване 1032 роком. Тут, на гранітному березі річки Рось, розкинулася красива садиба князів Понятовського-Лопухін в неоготичному стилі, побудована в XVIII столітті. Місто також відоме під назвою Корсунь-Шевченківський на початку 1944 року: одна з найбільших битв Другої світової війни.

Існує ще одне місце в Черкаській області, яке варто відвідати, місце, де природа і люди створили справжню казку. Це Софіївський дендрарій в місті Умань (чи парк "Софіївка"), яке часто порівнюють з флорентійськими садами Бальби і Версаля.

Історія Кам'янки пов’язанна з діяльністю Декабристів і з іменами Пушкіна, Чайковського і інших відомих людей. Сьогодні туристи можуть відвідати Національний історико-культурний заповідник, що об'єднує декілька музеїв, виставок, пам'яток архітектури і парк, заснований в XVIII столітті.

Останній пункт туристичного маршруту "Золота підкова Черкащини" Тальне славиться своїм замком, який був побудований Шуваловим. Замок в Тальному також називають мисливським палацом, оскільки він не укріплений, а оточений прекрасним парком і лісом.

Наші контакти

Адреса

с. Медведівка Чигиринського району Черкаської області

Координати

30 км від м.Черкаси або 28 км від м.Чигирин (на карті)

Телефон

068 3-92-92-92

Зв'язатися

Room Booking

Thanks for staying with us! Please fill out the form below and our staff will be in contact with your shortly. The see all of our room options please visit the link below.
See All Rooms