Новини Чигиринщини

Пошук на сайті

Четвер, 28 вересня 2023 16:19

Покрова в Холодному Яру

30 вересня та 1 жовтня проводитимуться 28-мі вшанування Героїв Холодного Яру.
Шановні відвідувачі!
Інформуємо, що з 24 лютого в Україні запроваджено адаптивний карантин. Зокрема, на території нашої області встановлено карантинні обмеження «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки, які є базовим для всієї країни.
Бережіть себе і будьте здорові!
Понеділок, 02 грудня 2019 16:07

Фестиваль Святого Миколая в Чигирині

Чи вірите ви в дива? Чи існують вони в сучасному світі? Де їх можна знайти, побачити?
Оригінально, яскраво та незвично «замісити літо» запрошує черкащан і жителів області мистецький фестиваль «Крутий заміс», який пройде з 2 по 4 серпня 2019 в селі Мельники Чигиринського району.
5-7 липня 2019 р. в с. Суботів відбудеться п’ятий ювілейний військово-патріотичний фестиваль нескореної Nації “Холодний Яр” .
На сцені фестивалю найгарячіші гурти цього літа: Тінь Сонця / Tin’ Sontsya, KARNA × гуцул-метал × КАРНА, Yurcash / Юркеш, Anatoly Tapolsky, MOTANKA, Сокира Перуна ( Arseni Bilodub), Go-A /official page/ , Вій, КОРАЛЛІ / KORALLI, Zatoczka, Chumatskyi Shlyah / Чумацький Шлях CH.SH., Wahomo, KHORS, Залізний Хрест/Iron Cross_Ukrainian military metal band.
У Суботові Чигиринського району на Черкащині під Іллінською церквою знайшли підземний склеп, який, на думку фахівців, може виявитися місцем поховання гетьмана Богдана Хмельницького та його сина.
Присвячені 100-літтю всенародного повстання, яке почалося у квітні 1919 р. в Холодному Яру, відбудуться 13 – 15 квітня на Черкащині та Кропивниччині.

Холодноярські активісти не припиняють дивувати своєю фантазією та організаторськими здібностями. Не встиг відгриміти фестиваль Нескореної нації, як у селі Мельники, розпочали підготовку до фестивалю, який спеціалізується на старих ремеслах, під назвою «Крутий заміс». 

Щороку, в перших числах липня, у селі Грушківка Кам’янського району Черкаської області, проходить всеукраїнський націоналістичний та інформаційно-просвітницький “Фестиваль нескореної Nації «Холодний Яр».
Всеукраїнський фестиваль VIRA FEST запрошує провести свято Трійці в атмосфері національних традицій. Фестиваль відбудеться 26-27 травня у першій козацькій столиці – місті Чигирині (Черкаська область), та запропонує формат здорового відпочинку для всієї родини.
Сторінка 1 із 4

Наші контакти

Адреса

с. Медведівка Чигиринського району Черкаської області

Координати

30 км від м.Черкаси або 28 км від м.Чигирин (на карті)

Телефон

068 3-92-92-92

Зв'язатися

Room Booking

Thanks for staying with us! Please fill out the form below and our staff will be in contact with your shortly. The see all of our room options please visit the link below.
See All Rooms