Акції

Пошук на сайті

Четвер, 09 серпня 2018 12:57

Холодний Яр восени по-особливому привабливий! Чекаємо на «Першому Кордоні»!

Незабаром - осінь. Час, коли діти та молодь повертаються до своїх садочків та занять, а дорослі нарешті можуть приділити увагу собі та насолодитися комфортним, спокійним та затишним відпочинком.
 
Саме у цей час Холодний Яр стає по-особливому привабливим! 
Вранішня прохолода ніби кличе піти у ліс та позбирати гриби або порибалити, вдень настає чудовий час для екскурсій, прогулянок та активного відпочинку, а ввечері можна приємно розслабитися за келихом улюбленого напою, спостерігаючи крізь вікові сосни на захід сонця.
 
 
Завітавши до нас Ви, окрім якісного відпочинку, зможете ознайомитися з історією козацтва, відвідати знаменні місця минулого нашої держави, доторкнутися до витоків нашої державності та відчути вільний дух наших прадідів.
 
Ми запропонуємо вам найкращі умови відпочинку в нашому краї - Ви зможете відпочити в номерах з усіма зручностями, покупатися у відкритому басейні, пограти в улюблені види спорту або ж просто посмакувати улюблені страви української кухні на свіжому повітрі чи у залі з каміном нашого кафе.
 
Наша територія потопає у зелені, а прохолоду Вам забезпечать вікові сосни Холодного Яру (подивитись фотогалерею).
 
 
Чекаємо на Вас!
 
Наші контакти:
моб.: 066-873-38-99; 098-623-94-77

Наші контакти

Адреса

с. Медведівка Чигиринського району Черкаської області

Координати

30 км від м.Черкаси або 28 км від м.Чигирин (на карті)

Телефон

068 3-92-92-92

Зв'язатися

Room Booking

Thanks for staying with us! Please fill out the form below and our staff will be in contact with your shortly. The see all of our room options please visit the link below.
See All Rooms