Новини Чигиринщини

Пошук на сайті

Четвер, 27 червня 2019 09:26

В 20 км від «Першого Кордону» науковці знайшли могилу Богдана Хмельницького, яку шукали 300 років

У Суботові Чигиринського району на Черкащині під Іллінською церквою знайшли підземний склеп, який, на думку фахівців, може виявитися місцем поховання гетьмана Богдана Хмельницького та його сина.
 
Під час розвідки в Іллінській церкві застосували один із найпоширеніших та перевірених у світовій практиці геофізичних методів – метод високочастотних електромагнітних зондувань, або ж георадарний метод. За допомогою чотирьох георадарів з різною робочою частотою і, відповідно, різної роздільної здатності та глибинності, обстежили простір під підлогою церкви до глибини більше ніж 4 м.
 
За результатами обробки даних георадарного зондування вчені отримали чітке тривимірне зображення аномалії у центральній частині церкви. Її геометрія та розміри (довжина 3 м, ширина 1,3 м) відповідають об’єкту, схожому на склеп.
 
Ця новина вже викликала жвавий інтерес у туристів. Отож запрошуємо усіх бажаючих на екскурсію до Іллінської церкви, яка знаходиться всього в 30 хвилинах їзди від нашого Комплексу.
 
Чекаємо на вас!
Наші контакти:
моб.: 066-873-38-99
098-623-94-77

Наші контакти

Адреса

с. Медведівка Чигиринського району Черкаської області

Координати

30 км від м.Черкаси або 28 км від м.Чигирин (на карті)

Телефон

068 3-92-92-92

Зв'язатися

Room Booking

Thanks for staying with us! Please fill out the form below and our staff will be in contact with your shortly. The see all of our room options please visit the link below.
See All Rooms